Usługi:

Produkcja wyrobów gumowych

Jesteśmy producentem wyrobów gumowo-silikonowych, gumowo-metalowych, oraz gumowych. Nasz doświadczony zespół wytwarza artykuły na nowoczesnych urządzeniach na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta. Posiadamy również własne formy, na podstawie których możemy stworzyć artykuły takie jak zaślepki gumowe prostokątne i okrągłe, uszczelki gumowe, amortyzatory gumowe ze śrubą, chlapacze, płytki metalowo-gumowe, osłony gumowe pod odblask, przelotki gumowe czy odboje gumowe do naczep.

Jako producent prasowanych wyrobów gumowych realizujemy zamówienia na produkcję seryjną oraz na wykonywanie pojedynczych egzemplarzy prototypowych. Artykuły wykonujemy w szerokim spektrum kształtów i kolorów.

Więcej

Serwis opon samochodowych

Drugim filarem działalności naszej firmy jest serwis opon samochodowych.

Oferujemy sprzedaż i wymianę opon w różnego rodzaju pojazdach od samochodów osobowych i dostawczych przez pojazdy ciężarowe i tiry, po maszyny rolnicze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z materiałami gumowymi jesteśmy w stanie doradzić klientom opony, które będą najlepiej przystosowane do ich aktualnych potrzeb. Zajmujemy się także montażem opon niskoprofilowych, czyli specjalnych ogumień stosowanych w tuningu aut. Nasze usługi obejmują komputerowe wyważenie kół ciężarowych, a także wyważania kół w motocyklach i samochodach osobowych. Klienci odwiedzający nasz serwis będą mogli skorzystać również z propozycji prostowania felg aluminiowych i stalowych.

Więcej

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 17:00 Pn - Pt
8:00 - 13:00 Sob


PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH
Właściciel Marek Olczak
KOM: 605 857 313
EMAIL: e-mail address


SERWIS OPON
Marcin Olczak
KOM: 607 879 332
TEL: (44) 631 88 20


ADRES FIRMY
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa
"GUM-MAR"
Dzbanki 7A
97-420 Szczerców
NIP: 769-146-19-24