Serwis opon

Nasza działalność nie ogranicza się jednak wyłącznie do wykonywania wysokiej klasy artykułów. Doskonała znajomość technik związanych obróbką gumy powala nam oferować klientom również usługi profesjonalnego serwisu opon samochodowych. Naprawa opon samochodowych

W naszym serwisie ogumienia oferujemy klientom szeroki zakres usług. Wykonujemy naprawy opon samochodowych, a także pojazdów ciężarowych oraz motorów. Wszystkie zadania realizujemy, przestrzegając wysokich standardów jakości. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że po wizycie w naszym serwisie, Wasze opony będą wyglądać jak nowe. Zapewniamy atrakcyjne ceny i możliwie krótki czas realizacji zamówień.

Wymiana opon

Zawsze przeprowadzamy dokładne oględziny powierzonych nam opon. Dzięki temu możemy doradzić klientom najlepsze rozwiązania. Jeśli ocenimy, że stan uszkodzeń nie kwalifikuje ogumienia do naprawy, to wówczas nie będziemy nalegać na przeprowadzanie kosztownego i mało efektywnego łatania, ale zamiast tego zaoferujemy wymianę opon. Prace wykonamy szybko i sprawnie. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie podjąć się również montażu opon nisko profilowych.

Komputerowe wyważanie kół

Odpowiednie wyważenie kół to jeden z kluczowych elementów, który ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Przyczynia się również o przedłużenia żywotności ogumienia. Jednak na polskich drogach, których stan często pozostawia wiele do życzenia nietrudno o utratę odpowiedniego wyważenia. Wystarczy z większą prędkością najechać na dziurę w drodze lub większą przeszkodę. Złe wyważenie może być również efektem wad produkcyjnych. Przyczyna jego powstania jest jednak mniej istotna, ważne jest, że skutki mogą stanowić poważne zagrożeni. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów wprowadziliśmy do oferty naszego serwisu usługi wyważania kół, w tym również komputerowego wyważania kół ciężarowych oraz wyważania kół do motocykli.

Prostowanie felg aluminiowych i stalowych

Dopełnieniem usług świadczonych przez nas serwis jest prostowania felg stalowych i aluminiowych. Prace w tym zakresie wykonuje zespół doświadczonych fachowców, korzystających z nowoczesnego sprzętu. Daje to gwarancję profesjonalnej realizacji w krótkim czasie.”

Hala serwisowa Samochód w hali serwisowej

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 17:00 Pn - Pt
8:00 - 13:00 Sob


PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH
Właściciel Marek Olczak
KOM: 605 857 313
EMAIL: e-mail address


SERWIS OPON
Marcin Olczak
KOM: 607 879 332
TEL: (44) 631 88 20


ADRES FIRMY
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa
"GUM-MAR"
Dzbanki 7A
97-420 Szczerców
NIP: 769-146-19-24