GUM-MAR - Producent wyrobów gumowych oraz serwis ogumienia GUM-MAR - Producent wyrobów gumowych oraz serwis ogumienia

Produkcja wyrobów gumowych

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest produkcja wyrobów gumowych. Nasze usługi uzupełniamy dodatkowo o wytwarzanie artykułów gumowo-metalowych, a także gumowo-sylikonowych. Zapewniamy kompleksową obsługą – od przyjęcia zamówienia po dostarczenie gotowego wyrobu.

Nowoczesna produkcja wyrobów metalowo-gumowych

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, wyposażony w zaawansowane techniczne urządzenia, dzięki czemu prowadzimy w pełni nowoczesną produkcję wyrobów metalowo-gumowych, a także gumowych i gumowo-sylikonowych.Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu pozwala na niezwykle dokładaną obróbkę materiałów i osiąganie wysokiej powtarzalności jakościowej wytwarzanych artykułów.

Ścisła kontrola produkcji wyrobów z gumy

Zatrudniamy w naszej firmie zespół złożony z wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy. Korzystając ze swojego doświadczenie i wiedzy, są oni w stanie prowadzić ścisłą kontrolę procesu produkcji wyrobów z gumy, czuwając nad ich poprawnym wykonaniem. Dzięki ich pracy możemy oferować klientom wyroby wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Indywidualna oferta wyrobów gumowo-silikonowych.

Dzięki doświadczonej i profesjonalnej kadrze oraz bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów wszelkiego rodzaju artykuły na podstawie powierzonych materiałów – form i modeli wzorcowych i/lub dokumentacji technicznej. Wykazujemy dużą elastyczność w zakresie produkcji wyrobów gumowo-silikonowych, gumowo-metalowych i gumowych. Możemy łatwo przestawić się na produkcję seryjną, jak również zająć się tworzeniem indywidualnie opracowywanych prototypów.

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 17:00 Pn - Pt
8:00 - 13:00 Sob


PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH
Marek Olczak
KOM: 605 857 313
EMAIL: e-mail address


SERWIS OPON
Krzysztof Olczak
KOM: 607 879 332
TEL: (44) 631 88 20


ADRES FIRMY
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "GUM-MAR"
Dzbanki 7A
97-420 Szczerców
NIP: 769-146-19-24