O firmie

Nasze przedsiębiorstwo założone zostało w 2002 roku. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie prowadzeniem fachowego serwisu rozmaitego ogumienia. Widząc jednak potrzebę rynku na wysokiej jakości wyroby gumowe, postanowiliśmy już rok później rozpocząć produkcję wyrobów gumowych z elastycznych mieszanek kauczukowych.
Przez kolejne lata rozbudowywaliśmy swój park maszynowy i zyskiwaliśmy renomę profesjonalnego producenta i serwisanta. Dzięki temu dzisiaj realizujemy kontrakty z wieloma firmami nie tylko z Polski, ale również z Włoch i Szwecji. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym urządzeniom i fachowym pracownikom, możemy wykonywać zlecenia na tysiące sztuk w ciągu miesiąca.
Nasi pracownicy stale polepszają swoje kompetencje – by coraz lepiej spełniać wymagania stawiane nam przez Klientów i udoskonalać produkcję. Dzięki ich doświadczeniu, możemy dzisiaj pochwalić się wieloma profesjonalnymi usługami, jak np. naprawa dętek i opon (metodami na gorąco oraz zimno), odgrzybianiem i nabijaniem klimatyzacji czy prostowaniem felg stalowych jak i aluminiowych.
Dzięki zdobytej przez 16 lat istnienia wiedzy, produkcję rozmaitych wyrobów opanowaliśmy niemalże do perfekcji. Obecnym zakresem naszej działalności, jest wytwarzanie m.in. chlapaczy, amortyzatorów, odbojów gumowych do naczep oraz tulei uszczelniających do studzienek czy dystrybutorów paliw. Każde zamówienie jest dokładnie omawiane przed rozpoczęciem prac – pozwala nam to mieć pewność, że uzyskamy realizacje zadowalające obie strony.
Nasz warsztat znajduje się w województwie łódzkim, w miejscowości Szczerców, zaraz przy drodze krajowej nr 74. Wśród naszych klientów nie brak osób z okolicznych miast – Wielunia, Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic czy Sieradza. Zachęcamy do kontaktu również przedsiębiorstwa z innych części Polski – jesteśmy w stanie wykonać trudne i skomplikowane przedsięwzięcia, o czym świadczy m.in. współpraca z firmami z Włoch czy Szwecji.
Skontaktuj się z nami w razie pytań – nasz zespół udzieli fachowych odpowiedzi i właściwie doradzi oraz pomoże.

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 17:00 Pn - Pt
8:00 - 13:00 Sob


PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH
Właściciel Marek Olczak
KOM: 605 857 313
EMAIL: e-mail address


SERWIS OPON
Marcin Olczak
KOM: 607 879 332
TEL: (44) 631 88 20


ADRES FIRMY
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa
"GUM-MAR"
Dzbanki 7A
97-420 Szczerców
NIP: 769-146-19-24